Chcete lepšie porozumieť zdraviu vás a vašich blízkych? 
Zaujímajú vás informácie založené na skutočnom výskume?
Chcete vedieť, či by bol pre vás genetický skríning z krvi matky prínosom?
Pomysleli ste si niekedy "ako sa mám rozhodnúť, keď mi dvaja odborníci radia rozdielne?"

Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali "áno" alebo sa vo vašej rodine vyskytlo genetické ochorenie a chceli by ste o ňom vedieť viac,
ste na správnom mieste.

Prečo si vybrať práve nás?

1.

Nezávislé poradenstvo


Genotipo bolo založené, s cieľom poskytnúť kvalitné a zároveň nezávislé genetické poradenstvo. Vďaka tomu, že nie sme pridružení k žiadnemu laboratóriu, sa môžeme zamerať na poskytovanie poradenstva, bez zbytočného nátlaku, aby sme odporúčali špecifické laboratórium. 

2.

V zahraničí zabehnutá služba


V zahraničí fungujú genetickí poradcovia vo verejnej aj súkromnej sfére. Ich služby majú priblížiť ľudom informácie o genetickom testovaní a pomôcť lekárom v odboroch klinickej genetiky s náporom pacientov. U nás máme zatiaľ len ambulancie klinickej genetiky, kde je často dlhá čakacia doba.

3.

Výborné zahraničné vzdelanie


Zakladateľka vyštudovala molekulárnu genetiku na vynikajúcich britských univerzitách. Absolvovala stáže týkajúce sa genetického poradenstva, a na základe toho dokáže zabezpečiť vysoký štandard služieb tak, ako sú poskytované vo svete. 

Ako to funguje?

Telefonická konzultácia

Po prvom kontakte, či už cez email, sociálne siete alebo kontaktný formulár, zvyčajne nasleduje nezáväzná krátka telefonická konzultácia.

Záväzná objednávka

Nasleduje záväzné objednanie, kde po potvrdení z našej strany začneme pracovať na vašej analýze alebo sa dohodneme na presnom termíne na genetickú konzultáciu, ktorý by vám vyhovoval. Poradenstvo poskytujeme osobne alebo prostredníctvom zabezpečenej telekonferencie.

Odovzdanie poznámok / rešerše

V priebehu nasledujúcich dvoch týždňov po našej konzultácií obdržíte zabezpečenou formou poznámky. Tie môžete použiť pri komunikácii s rodinou alebo s vaším lekárom.

V prípade vypracovania odbornej rešerše vám bude do vopred dohodnutého termínu elektronickou formou zaslaná vypracovaná analýza.

Titulná fotka navrhnutá od kjpargeter (freepick).